Forum.Helox.pl
Helox Community

Miłość & Przyjaźń - Kusicielki

Michalin - 2007-03-17, 22:06
Temat postu: Kusicielki
Co sądzicie na temat takich dziewczyn które non stop kuszą wszystkich chłopców w zasięgu wzroku?
Delikatnie i z klasą...ale prawie żadnemu nie popuszczą?
(Nie mylić z puszczalskimi)
Te panny zazwyczaj mają klasę,są miłe,uprzejme,modnie ubrane itp.

Czy potrafiłybyście się z taką dziewczyną dogadać?
A może należycie do tej grupy?

Panowie a wy co na ten temat powiecie?

gosia - 2007-03-17, 22:08

mysle, ze fajnie byc taka kusicielka :hyhy: chociaz sie niezaliczam hmm... ale bez przesady zeby zadnemu nie przepuscic hehe..:D
Monique ;) - 2007-03-18, 00:04

hahaha ja o sobie czasem takie rzeczy słyszę :P chociaż sama uważam, że to nieprawda, ale dziewczyny z reguły mnie nie lubią i potem robią się różne dziwne plotki. Już się przyzwyczaiłam i olewam to.

Bo to jeszcze zalezy od tego, jak kto pojmuje słowo 'kusić'...

MASTER - 2007-03-18, 11:08

Michalin napisał/a:

Na te wszystkie,które poznałem,to mało z która się dogadywałem ,tyle tylko,że ja to ja :kwasny: Moi znajomi zazwyczaj niemieli z tym problemu,więc chyba nie jest z nimi tak źle.
Michalin napisał/a:
Co sądzicie na temat takich dziewczyn które non stop kuszą wszystkich chłopców w zasięgu wzroku?
Delikatnie i z klasą...ale prawie żadnemu nie popuszczą?

Oj nie raz widziałem,jak kusiły kumpli w towarzystwie,niby każdy wie,o co biega,a i tak każdy się na to łapie :P

PoMeNcJa - 2007-03-18, 14:09

Słyszałam tak pare razy o sobie, ale nie podzielam tego zdania.
Moim zdaniem każda kobieta jest kokietką, tylko nie wszystkie to wykorzystują. :hyhy:

Aguś - 2007-03-18, 21:15

Michalin napisał/a:

nie :/ nie dogadam się z żadną dziewczyną mającą skłonności uwodzicielskie...
może dlatego, że swojego czasu też tak kiedyś miałam :P
Michalin napisał/a:
szkoda czasu i reputacji na takie
gierki :P

Fantasmagoric - 2007-03-31, 23:22

A co myślicie o kucicielach? :] O facetach, którzy kuszą nas kobiety :)
MASTER - 2007-04-01, 17:18

Mam takiego kumpla,za cholere nie potrafi zrozumiec,ktos(czyli w sumie wiekszosc ludzi moze niepotrafic tak dzialac na kobiety jak on.I chyba nigdy nie zrozumie :P
Aguś - 2007-04-01, 17:58

nie znam takiego, któremu się udaje, ale znam takich co próbują :P
Wojtek - 2007-04-06, 20:03

Albo nie ma ich obok ,może rzadkoje widuje ,albo jestem ślepy (najpewniej już to drugie) ,ale zbyt wielu takich kusicielek nie spotkałem na swojej drodze.
Ale ja pewnie nie dostrzegam.
Ale co do takich osób - bo wiem ,że pewnie są - to ja jestem spokojny człowiek ,który ze wszystkimi się dogada. ;)

piepia - 2007-05-23, 17:01

Ojj bylo takich kilka.. a moze nawet kilkanascie :P Czasami sam kusze :hyhy:
Florka - 2007-06-03, 16:12

:(
kwestionariusz - 2007-06-03, 21:29

mnie by tak któraś mogła szczerze pokusić a nie dla piwa :) kusicielkom w celach jednorazowego wykorzystania faceta mówię nie, a reszta to kto wie, hehe, niech kusi mnie to sie okaże co z tego wyniknie :D
Ozzi - 2007-10-02, 13:39

Ja najczesciej olewam tego typu zachowanie - bo zawsze jestem z jakims towarzystwiem. Trudno zebym mial sam spedzac weekendy.
Choc niektore kusicielki sa naprawde kuszace xD

puc15 - 2008-08-15, 20:30

jak zobaczylem ten temat to mi się przypomniała taka piosenka

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *
;) ;)

milano82 - 2010-12-01, 17:36

ja zawsze chciałam być taką właśnie "kusicielką", ale nigdy mi to nie wychodziło, byłam zbyt nieśmiała. Było tak do czasu, kiedy zakochałam się w moim koledze z pracy. Nie chciałam zmarnować kolejnej szansy, więc zapisałam się na kurs uwodzenia do Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Tam nauczyli mnie jak być prawdziwie uwodzicielską, ale nie zbyt nachalną. Dzięki temu mam teraz obok siebie moją miłość ;) polecam wam kurs "kusicielki" ;) www.wyzszaszkolauwodzenia.pl
yudit - 2011-01-04, 20:24

jeśli ktoś by jednak miał problem z podrywaniem to polecam Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego i organizowane przez nią kursy uwodzenia. Według mnie są rewelacyjni i potrafią wiele zmienić w człowieku i w jego podejściu do innego. Zajrzyjcie sobie :) www,wyzszaszkolauwodzenia,pl
Kirsten - 2013-11-18, 08:32

Może warto jakoś podnieść pewność siebie? :) Mi na przykład zawsze pomaga ubranie się w seksowny komplet bielizny - sprawia to, że czuję się niesamowicie zmysłowo.
Polecam kolory czerwony i czarny.
Wiecie gdzie można sobie zamówić takie fajne dodatki ? W tym miejscu: http://www.sisi.pl/ - ja w tym sklepie staram się robić zakupy raz na miesiąc albo dwa - przynajmniej jakiś drobiazg tak dla poprawy humoru ;) Poza tym mój mąż to uwielbia.
Oto mój ostatni zakup: